M16-JY-12D Omron Automation
  • More about M16-JY-12D Omron Automation
    M16-JY-12D Omron Automation
    M16-JY-12D is manufactured by Omron Automation and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. M16-JY-12D is described as PILOT LIGHT 12V LED RECT YELLOW. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Omron Automation
    ---> Panel Indicators & Pilot Lights from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Indicators & Pilot Lights
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    View
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    Schroff
    PCB METAL BRACKET
    Wakefield-vette
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS