G2R-1-SND-DC24(S) Omron Automation
  • More about G2R-1-SND-DC24(S) Omron Automation
    G2R-1-SND-DC24(S) is manufactured by Omron Automation and is categorized in the Power Relays category. G2R-1-SND-DC24(S) is described as RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Omron Automation
    ---> Power Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Power Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE