E3FADN22 Omron Automation
  • Part Number: E3FADN22
  • Manufacturer Name: Omron Automation
  • Description: Diffuse PE Sensor 300 mm Detection Range, NPN Output, Barrel Style, IP67, IP69K
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about E3FADN22 Omron Automation
    E3FADN22 Omron Automation
    E3FADN22 is manufactured by Omron Automation and is categorized in the Sensors category. E3FADN22 is described as Diffuse PE Sensor 300 mm Detection Range, NPN Output, Barrel Style, IP67, IP69K. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Omron Automation
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM