E2KX15MY2 Omron Automation
  • Part Number: E2KX15MY2
  • Manufacturer Name: Omron Automation
  • Description: Proximity Sensor, Unshielded, Cylindrical, CAM, 30, 15mm, AC2W-NC
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about E2KX15MY2 Omron Automation
    E2KX15MY2 Omron Automation
    E2KX15MY2 is manufactured by Omron Automation and is categorized in the Sensors category. E2KX15MY2 is described as Proximity Sensor, Unshielded, Cylindrical, CAM, 30, 15mm, AC2W-NC. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Omron Automation
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM