E2K-C25MF1 Omron Automation
  • Part Number: E2K-C25MF1
  • Manufacturer Name: Omron Automation
  • Description: Sensor, Proximity, Adjustable Capacitive, Pre-Wired, N.O., PNP, 25mm, Unshielded,
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about E2K-C25MF1 Omron Automation
    E2K-C25MF1 Omron Automation
    E2K-C25MF1 is manufactured by Omron Automation and is categorized in the Sensors category. E2K-C25MF1 is described as Sensor, Proximity, Adjustable Capacitive, Pre-Wired, N.O., PNP, 25mm, Unshielded,. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Omron Automation
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    View
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE