E2EC04S12CJC103M Omron Automation
  • Part Number: E2EC04S12CJC103M
  • Manufacturer Name: Omron Automation
  • Description: Dia 4mm, 1.2mm, PigT, NPN, NO
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about E2EC04S12CJC103M Omron Automation
    E2EC04S12CJC103M is manufactured by Omron Automation and is categorized in the Sensors category. E2EC04S12CJC103M is described as Dia 4mm, 1.2mm, PigT, NPN, NO. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Omron Automation
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ