E2E2-X18MY2-US Omron Automation
  • Part Number: E2E2-X18MY2-US
  • Manufacturer Name: Omron Automation
  • Description: NC Barrelinductive Proximity Sensor, M30, 18 mm Detection Range, 24 to 240V ac, IP67
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about E2E2-X18MY2-US Omron Automation
    E2E2-X18MY2-US is manufactured by Omron Automation and is categorized in the Sensors category. E2E2-X18MY2-US is described as NC Barrelinductive Proximity Sensor, M30, 18 mm Detection Range, 24 to 240V ac, IP67. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    View
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    Vector
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"