E2E-X18MY1 2M Omron Automation
  • Part Number: E2E-X18MY1 2M
  • Manufacturer Name: Omron Automation
  • Description: NO Barrelinductive Prox Sensor, M30x1.5, 18mm Detection Range, 24 to 240Vac, IP67
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about E2E-X18MY1 2M Omron Automation
    E2E-X18MY1 2M Omron Automation
    E2E-X18MY1 2M is manufactured by Omron Automation and is categorized in the Sensors category. E2E-X18MY1 2M is described as NO Barrelinductive Prox Sensor, M30x1.5, 18mm Detection Range, 24 to 240Vac, IP67. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE