E2E-X10ME1 Omron Automation
  • Part Number: E2E-X10ME1
  • Manufacturer Name: Omron Automation
  • Description: Sensor, Proximity; Inductive Sensing Mode; M18; NPN; 10 mm; -40 to degC
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about E2E-X10ME1 Omron Automation
    E2E-X10ME1 Omron Automation
    E2E-X10ME1 is manufactured by Omron Automation and is categorized in the Sensors category. E2E-X10ME1 is described as Sensor, Proximity; Inductive Sensing Mode; M18; NPN; 10 mm; -40 to degC. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    View
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM