E2B-M30LS15-WP-C2 5M Omron Automation
  • Part Number: E2B-M30LS15-WP-C2 5M
  • Manufacturer Name: Omron Automation
  • Description: Sensor; Proximity; Sense 15mm; Brass; M30 Long PW 5M NPN NC
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about E2B-M30LS15-WP-C2 5M Omron Automation
    E2B-M30LS15-WP-C2 5M is manufactured by Omron Automation and is categorized in the Sensors category. E2B-M30LS15-WP-C2 5M is described as Sensor; Proximity; Sense 15mm; Brass; M30 Long PW 5M NPN NC. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Omron Automation
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB METAL BRACKET
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    View
    Wakefield-vette
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE