E2B-M30LS15-WP-C2 2M Omron Automation
  • Part Number: E2B-M30LS15-WP-C2 2M
  • Manufacturer Name: Omron Automation
  • Description: Sensor; Proximity; Sense 15mm; Brass; M30 Long PW 2M NPN NC
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about E2B-M30LS15-WP-C2 2M Omron Automation
    E2B-M30LS15-WP-C2 2M is manufactured by Omron Automation and is categorized in the Sensors category. E2B-M30LS15-WP-C2 2M is described as Sensor; Proximity; Sense 15mm; Brass; M30 Long PW 2M NPN NC. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM