E2B-M30LS15-M1-C1 Omron Automation
  • Part Number: E2B-M30LS15-M1-C1
  • Manufacturer Name: Omron Automation
  • Description: Sensor; Proximity; Sense 15mm; Brass; M30 Long M12 CN NPN NO
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about E2B-M30LS15-M1-C1 Omron Automation
    E2B-M30LS15-M1-C1 is manufactured by Omron Automation and is categorized in the Sensors category. E2B-M30LS15-M1-C1 is described as Sensor; Proximity; Sense 15mm; Brass; M30 Long M12 CN NPN NO. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    View
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP