E2B-M30KS15-WP-C2 2M Omron Automation
  • Part Number: E2B-M30KS15-WP-C2 2M
  • Manufacturer Name: Omron Automation
  • Description: Sensor; Proximity; Sense 15mm; Brass; M30 Short PW 2M NPN NC
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about E2B-M30KS15-WP-C2 2M Omron Automation
    E2B-M30KS15-WP-C2 2M is manufactured by Omron Automation and is categorized in the Sensors category. E2B-M30KS15-WP-C2 2M is described as Sensor; Proximity; Sense 15mm; Brass; M30 Short PW 2M NPN NC. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE RIGHT SPRING PLATE
    View
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE LEFT SPRING PLATE
    View
    Amphenol Ltw
    BREATHABLE VENT
    Davies Molding
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    Serpac
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"