E2B-M30KS15-WP-B1 2M Omron Automation
  • Part Number: E2B-M30KS15-WP-B1 2M
  • Manufacturer Name: Omron Automation
  • Description: Sensor; Proximity; Sense 15mm; Brass; M30 Short PW 2M PNP NO
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about E2B-M30KS15-WP-B1 2M Omron Automation
    E2B-M30KS15-WP-B1 2M is manufactured by Omron Automation and is categorized in the Sensors category. E2B-M30KS15-WP-B1 2M is described as Sensor; Proximity; Sense 15mm; Brass; M30 Short PW 2M PNP NO. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Omron Automation
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM