E2B-M18LN16-M1-B1 Omron Automation
  • Part Number: E2B-M18LN16-M1-B1
  • Manufacturer Name: Omron Automation
  • Description: Sensor; Proximity; Sense 16mm; Brass; M18 Long M12 CN PNP NO
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about E2B-M18LN16-M1-B1 Omron Automation
    E2B-M18LN16-M1-B1 is manufactured by Omron Automation and is categorized in the Sensors category. E2B-M18LN16-M1-B1 is described as Sensor; Proximity; Sense 16mm; Brass; M18 Long M12 CN PNP NO. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X3SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 10-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE VME J1 8-SLOT MONO
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"