E2B-M18KN16-WP-C2 5M Omron Automation
  • Part Number: E2B-M18KN16-WP-C2 5M
  • Manufacturer Name: Omron Automation
  • Description: Sensor; Proximity; Sense 16mm; Brass; M18 Short PW 5M NPN NC
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about E2B-M18KN16-WP-C2 5M Omron Automation
    E2B-M18KN16-WP-C2 5M is manufactured by Omron Automation and is categorized in the Sensors category. E2B-M18KN16-WP-C2 5M is described as Sensor; Proximity; Sense 16mm; Brass; M18 Short PW 5M NPN NC. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Omron Automation
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM