E2B-M18KN16-WP-B2 2M Omron Automation
  • Part Number: E2B-M18KN16-WP-B2 2M
  • Manufacturer Name: Omron Automation
  • Description: Sensor; Proximity; Sense 16mm; Brass; M18 Short PW 2M PNP NC
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about E2B-M18KN16-WP-B2 2M Omron Automation
    E2B-M18KN16-WP-B2 2M is manufactured by Omron Automation and is categorized in the Sensors category. E2B-M18KN16-WP-B2 2M is described as Sensor; Proximity; Sense 16mm; Brass; M18 Short PW 2M PNP NC. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Omron Automation
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH