E2B-M12LN08-WP-B1 2M Omron Automation
  • Part Number: E2B-M12LN08-WP-B1 2M
  • Manufacturer Name: Omron Automation
  • Description: Sensor; Proximity; Sense 8mm; Brass; M12 Long PW 2M PNP NO
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about E2B-M12LN08-WP-B1 2M Omron Automation
    E2B-M12LN08-WP-B1 2M is manufactured by Omron Automation and is categorized in the Sensors category. E2B-M12LN08-WP-B1 2M is described as Sensor; Proximity; Sense 8mm; Brass; M12 Long PW 2M PNP NO. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Omron Automation
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    View
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"