E2AUM13KS04WPB12M Omron Automation
  • Part Number: E2AUM13KS04WPB12M
  • Manufacturer Name: Omron Automation
  • Description: SHD, M12, PNP, 4MM, NO2MCbl
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about E2AUM13KS04WPB12M Omron Automation
    E2AUM13KS04WPB12M is manufactured by Omron Automation and is categorized in the Sensors category. E2AUM13KS04WPB12M is described as SHD, M12, PNP, 4MM, NO2MCbl. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH