E2AS30KS15WPB1LW5M Omron Automation
  • Part Number: E2AS30KS15WPB1LW5M
  • Manufacturer Name: Omron Automation
  • Description: 30mm Stainless, 15mm dist, prox
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about E2AS30KS15WPB1LW5M Omron Automation
    E2AS30KS15WPB1LW5M is manufactured by Omron Automation and is categorized in the Sensors category. E2AS30KS15WPB1LW5M is described as 30mm Stainless, 15mm dist, prox. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 8 CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME64X 8SLOT 6U NO P0
    View
    Vector
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V