E2AM30LS15WPB32M Omron Automation
  • Part Number: E2AM30LS15WPB32M
  • Manufacturer Name: Omron Automation
  • Description: M30 LSD NPB 15mm PNP NO+NC 2M
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about E2AM30LS15WPB32M Omron Automation
    E2AM30LS15WPB32M is manufactured by Omron Automation and is categorized in the Sensors category. E2AM30LS15WPB32M is described as M30 LSD NPB 15mm PNP NO+NC 2M. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"