E2AM30LS15M1C3 Omron Automation
  • Part Number: E2AM30LS15M1C3
  • Manufacturer Name: Omron Automation
  • Description: M30 LSD NPB 15mm NPN NO+NC M12
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about E2AM30LS15M1C3 Omron Automation
    E2AM30LS15M1C3 is manufactured by Omron Automation and is categorized in the Sensors category. E2AM30LS15M1C3 is described as M30 LSD NPB 15mm NPN NO+NC M12. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ