E2AM18LN16WPC32M Omron Automation
  • Part Number: E2AM18LN16WPC32M
  • Manufacturer Name: Omron Automation
  • Description: M18 LNS NPB 16mm NPN NO+NC 2M
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about E2AM18LN16WPC32M Omron Automation
    E2AM18LN16WPC32M is manufactured by Omron Automation and is categorized in the Sensors category. E2AM18LN16WPC32M is described as M18 LNS NPB 16mm NPN NO+NC 2M. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE CPCI
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    View
    Schroff
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG