E2AM18KN16WPD22M Omron Automation
  • Part Number: E2AM18KN16WPD22M
  • Manufacturer Name: Omron Automation
  • Description: M18, Uns, NPB, 16mm, DC2W, NC, 2MCbl
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about E2AM18KN16WPD22M Omron Automation
    E2AM18KN16WPD22M is manufactured by Omron Automation and is categorized in the Sensors category. E2AM18KN16WPD22M is described as M18, Uns, NPB, 16mm, DC2W, NC, 2MCbl. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    View
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V