E2AM18KN16M1B3 Omron Automation
  • Part Number: E2AM18KN16M1B3
  • Manufacturer Name: Omron Automation
  • Description: M18 SNS NPB 16mm PNP NO+NC M12
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about E2AM18KN16M1B3 Omron Automation
    E2AM18KN16M1B3 is manufactured by Omron Automation and is categorized in the Sensors category. E2AM18KN16M1B3 is described as M18 SNS NPB 16mm PNP NO+NC M12. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    View
    Schroff
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"