E2A-M30LS15-WP-C2 2M Omron Automation
  • Part Number: E2A-M30LS15-WP-C2 2M
  • Manufacturer Name: Omron Automation
  • Description: Proximity Sensor, M30LNG, SHLD, NPB, 15MM, NPN, NC, 2M
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about E2A-M30LS15-WP-C2 2M Omron Automation
    E2A-M30LS15-WP-C2 2M is manufactured by Omron Automation and is categorized in the Sensors category. E2A-M30LS15-WP-C2 2M is described as Proximity Sensor, M30LNG, SHLD, NPB, 15MM, NPN, NC, 2M. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ