E2A-M30LS15-M1-B2 Omron Automation
  • Part Number: E2A-M30LS15-M1-B2
  • Manufacturer Name: Omron Automation
  • Description: Proximity Sensor, M30LNG, SHLD, NPB, 15MM, PNP, NC, M12
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about E2A-M30LS15-M1-B2 Omron Automation
    E2A-M30LS15-M1-B2 is manufactured by Omron Automation and is categorized in the Sensors category. E2A-M30LS15-M1-B2 is described as Proximity Sensor, M30LNG, SHLD, NPB, 15MM, PNP, NC, M12. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    View
    Wakefield-vette
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP