E2A-M30KS15-WP-C2 2M Omron Automation
  • Part Number: E2A-M30KS15-WP-C2 2M
  • Manufacturer Name: Omron Automation
  • Description: Proximity Sensor, M30 SHLD, NPB, 15MM, NPN, NC, 2M CAB
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about E2A-M30KS15-WP-C2 2M Omron Automation
    E2A-M30KS15-WP-C2 2M is manufactured by Omron Automation and is categorized in the Sensors category. E2A-M30KS15-WP-C2 2M is described as Proximity Sensor, M30 SHLD, NPB, 15MM, NPN, NC, 2M CAB. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    Vector
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"