E2A-M30KN20-WP-B2 2M Omron Automation
  • Part Number: E2A-M30KN20-WP-B2 2M
  • Manufacturer Name: Omron Automation
  • Description: Proximity Sensor, M30 UNSH, NPB, 20MM, PNP, NC, 2M CAB
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about E2A-M30KN20-WP-B2 2M Omron Automation
    E2A-M30KN20-WP-B2 2M is manufactured by Omron Automation and is categorized in the Sensors category. E2A-M30KN20-WP-B2 2M is described as Proximity Sensor, M30 UNSH, NPB, 20MM, PNP, NC, 2M CAB. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Omron Automation
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CAP SOCKET CIGARETTE RUBBER BK
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY RETAINING STRAP
    View
    Keystone Electronics
    COVER BATTERY RETAINING FOR 108
    COVER BATTERY FOR BC2/3AE HOLDER
    COVR SNAP DRAGON LOCKING
    Keystone Electronics
    CAP BATTERY PROTECTIVE BLACK
    BATTERY INSULATOR
    COVER SNAP DRAGON LOCKING
    INSULATOR FOR LARGE C&D BATTERY
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    Cui
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB