E2A-M12KS04-M1-B1 Omron Automation
  • Part Number: E2A-M12KS04-M1-B1
  • Manufacturer Name: Omron Automation
  • Description: M12 SHLD, NPB, 4MM, PNP, NO, M12CON
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about E2A-M12KS04-M1-B1 Omron Automation
    E2A-M12KS04-M1-B1 is manufactured by Omron Automation and is categorized in the Sensors category. E2A-M12KS04-M1-B1 is described as M12 SHLD, NPB, 4MM, PNP, NO, M12CON. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Omron Automation
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 2 AMP
    View
  • Manufacturer Name
    Assmann
  • Description
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    View
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    Patco Electronics
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    Ixys
    SOLAR PAD BLACK
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V
    Carling Tech
    CONTURA V-CHARGER USB 2.0
    Molex
    IN-VEHICLE SINGLE PORT USB SMART
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 5W 5V