A22TK-2RL-02-K10 Omron Automation
  • More about A22TK-2RL-02-K10 Omron Automation
    A22TK-2RL-02-K10 is manufactured by Omron Automation and is categorized in the Keylock Switches category. A22TK-2RL-02-K10 is described as SWITCH KEYLCK 2POS DPST 10A 110V. Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.