A22NN-MPM-NGA-G100-NN Omron Automation
  • More about A22NN-MPM-NGA-G100-NN Omron Automation
    A22NN-MPM-NGA-G100-NN is manufactured by Omron Automation and is categorized in the Pushbutton Switches category. A22NN-MPM-NGA-G100-NN is described as SWITCH PUSH SPST-NO 10A 120V. Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    View
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ