A22NL-RPA-TRA-G202-RD Omron Automation
  • More about A22NL-RPA-TRA-G202-RD Omron Automation
    A22NL-RPA-TRA-G202-RD is manufactured by Omron Automation and is categorized in the Pushbutton Switches category. A22NL-RPA-TRA-G202-RD is described as SWITCH PUSH DPST-NC 10A 120V. Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM