WND10RFET Ohmite
  • Available: 5,127
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about WND10RFET Ohmite
    WND10RFET Ohmite
    WND10RFET is manufactured by Ohmite and is categorized in the Through Hole Resistors category. WND10RFET is described as RES 10 OHM 3W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM