WNCR75FE Ohmite
  • More about WNCR75FE Ohmite
    WNCR75FE Ohmite
    WNCR75FE is manufactured by Ohmite and is categorized in the Through Hole Resistors category. WNCR75FE is described as RES 0.75 OHM 2W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F