WNCR25FE Ohmite
  • Available: 160
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about WNCR25FE Ohmite
    WNCR25FE Ohmite
    WNCR25FE is manufactured by Ohmite and is categorized in the Through Hole Resistors category. WNCR25FE is described as RES 0.25 OHM 2W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE