WNC5R0FE Ohmite
  • More about WNC5R0FE Ohmite
    WNC5R0FE Ohmite
    WNC5R0FE is manufactured by Ohmite and is categorized in the Through Hole Resistors category. WNC5R0FE is described as RES 5 OHM 2W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.