WNB750FET Ohmite
  • Available: 5,620
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about WNB750FET Ohmite
    WNB750FET Ohmite
    WNB750FET is manufactured by Ohmite and is categorized in the Through Hole Resistors category. WNB750FET is described as RES 750 OHM 1W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.