WNB5R0FET Ohmite
  • Available: 1,620
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about WNB5R0FET Ohmite
    WNB5R0FET Ohmite
    WNB5R0FET is manufactured by Ohmite and is categorized in the Through Hole Resistors category. WNB5R0FET is described as RES 5 OHM 1W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH