WNB560FET Ohmite
  • Available: 2,285
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about WNB560FET Ohmite
    WNB560FET Ohmite
    WNB560FET is manufactured by Ohmite and is categorized in the Through Hole Resistors category. WNB560FET is described as RES 560 OHM 1W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM