WNB1R0FET Ohmite
  • Available: 2,656
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about WNB1R0FET Ohmite
    WNB1R0FET Ohmite
    WNB1R0FET is manufactured by Ohmite and is categorized in the Through Hole Resistors category. WNB1R0FET is described as RES 1 OHM 1W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE