WNA25RFET Ohmite
  • Available: 4,595
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about WNA25RFET Ohmite
    WNA25RFET Ohmite
    WNA25RFET is manufactured by Ohmite and is categorized in the Through Hole Resistors category. WNA25RFET is described as RES 25 OHM 1/2W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Ohmite
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE