WHE15RFET Ohmite
  • Available: 7,226
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about WHE15RFET Ohmite
    WHE15RFET Ohmite
    WHE15RFET is manufactured by Ohmite and is categorized in the Through Hole Resistors category. WHE15RFET is described as RES 15 OHM 5W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.