TDH35P7R50JE Ohmite
  • Part Number: TDH35P7R50JE
  • Manufacturer Name: Ohmite
  • Description: RES SMD 7.5 OHM 5% 35W DPAK
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 320
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about TDH35P7R50JE Ohmite
    TDH35P7R50JE Ohmite
    TDH35P7R50JE is manufactured by Ohmite and is categorized in the SMD Chip Resistors category. TDH35P7R50JE is described as RES SMD 7.5 OHM 5% 35W DPAK. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE