TDH35P300RJE Ohmite
  • Part Number: TDH35P300RJE
  • Manufacturer Name: Ohmite
  • Description: RES SMD 300 OHM 5% 35W DPAK
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 411
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about TDH35P300RJE Ohmite
    TDH35P300RJE Ohmite
    TDH35P300RJE is manufactured by Ohmite and is categorized in the SMD Chip Resistors category. TDH35P300RJE is described as RES SMD 300 OHM 5% 35W DPAK. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK