TDH35P200RJE Ohmite
  • Part Number: TDH35P200RJE
  • Manufacturer Name: Ohmite
  • Description: RES SMD 200 OHM 5% 35W DPAK
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 170
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about TDH35P200RJE Ohmite
    TDH35P200RJE Ohmite
    TDH35P200RJE is manufactured by Ohmite and is categorized in the SMD Chip Resistors category. TDH35P200RJE is described as RES SMD 200 OHM 5% 35W DPAK. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Ohmite
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE STD BUS 16SLOT 4.35X13
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE STD BUS 8 SLOT 4.35X7
    View
    BACKPLANE VME J1 2-SLOT MONO
    BACKPLANE 3U 2 CHAN VME J1/J2
    Schroff
    BACKPLANE VME MONO 9SLOT 6U
    Schroff
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V