TDH35P15R0JE Ohmite
  • Part Number: TDH35P15R0JE
  • Manufacturer Name: Ohmite
  • Description: RES SMD 15 OHM 5% 35W DPAK
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 850
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about TDH35P15R0JE Ohmite
    TDH35P15R0JE Ohmite
    TDH35P15R0JE is manufactured by Ohmite and is categorized in the SMD Chip Resistors category. TDH35P15R0JE is described as RES SMD 15 OHM 5% 35W DPAK. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Ohmite
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Enersys
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    View
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A