RW3R5EAR200JE Ohmite
  • Part Number: RW3R5EAR200JE
  • Manufacturer Name: Ohmite
  • Description: RES 0.2 OHM 5% 3.5W J LEAD
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 297
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RW3R5EAR200JE Ohmite
    RW3R5EAR200JE Ohmite
    RW3R5EAR200JE is manufactured by Ohmite and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RW3R5EAR200JE is described as RES 0.2 OHM 5% 3.5W J LEAD. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Ohmite
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE