RW3R0DBR050JE Ohmite
  • Part Number: RW3R0DBR050JE
  • Manufacturer Name: Ohmite
  • Description: RES 0.05 OHM 5% 3W J LEAD
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 118
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RW3R0DBR050JE Ohmite
    RW3R0DBR050JE Ohmite
    RW3R0DBR050JE is manufactured by Ohmite and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RW3R0DBR050JE is described as RES 0.05 OHM 5% 3W J LEAD. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER BATTERY HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    View
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    Memory Protection Devices
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM