RW3R0DBR036JET Ohmite
  • Part Number: RW3R0DBR036JET
  • Manufacturer Name: Ohmite
  • Description: RES 0.036 OHM 5% 3W J LEAD
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RW3R0DBR036JET Ohmite
    RW3R0DBR036JET Ohmite
    RW3R0DBR036JET is manufactured by Ohmite and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RW3R0DBR036JET is described as RES 0.036 OHM 5% 3W J LEAD. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK